Nowe mieszkania Kraków

Jeżeli poszukujesz imponującego mieszkania w Krakowie to wspaniałym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu doskonałych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale mające zwiększoną energooszczędność. Do tego będą one miały osprzęt elektryczny i grzejniki i parapety z konglomeratu. Prócz tego wszystkie ściany zostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie wyposażony w wspaniałą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w imponujące rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a również objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał niezwykły plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę idealne miejsce, które warto zakupić, a z pewnością nikt z tego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli wręcz marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – poza tym w nowym mieszkaniu to kapitalne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to doskonała, oddana już inwestycja, jaka jest umieszczona zaledwie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten wspaniały obiekt jest wyposażony między innymi w windę i garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Nadto cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Co więcej na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a ponadto w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę kapitalne miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas dzisiejsze oraz ekstra stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to idealne miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort oraz dużą wygodę oraz żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjaznej okolicy oraz sympatycznym sąsiedztwie to świetne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. Teraz w sprzedaży jest 4 gotowe doskonałe budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla zorganizowany jest niezmiernie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte wspaniałe punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych gwarantują wysoki komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu i internetu, a mało tego cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Ponadto mamy dostęp do olśniewającego placu zabaw dla dzieci. Niezwykle dobrym składnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Dodatkowym ogromnie interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeżeli chcesz mieszkać w tak przepięknej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to kapitalne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające świetną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę świetnym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt pozostał tak dokonany, że zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehuczna okolica mająca orzeźwiające powietrze oraz niesamowity mikroklimat. Odnajduje się ona w pobliżu Parku Jurajskiego, stanowiącego teraz enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Można korzystać z terenów kapitalnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Pobliże przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelkich usług, które oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla zaplanowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. By oddzielić osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów opracowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze kapitalnym rozstrzygnięciem dla nas oraz całej naszej rodziny. Wspaniała lokalizacja, urocza okolica sprawi, że każdy będzie niesłychanie zadowolony z mieszkania w owym czarownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeżeli chcesz zamieszkać w Krakowie oraz właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to idealnym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to przytulna willa w jakiej opracowano tylko pięć wygodnych, niesłychanie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, pierwszorzędną architekturą i dużym standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, jakie w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek umeblowany jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty posiadają obszerne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku uplanowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc wspaniałe miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak pięknej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Leave a Comment